Last minute zájezdy Letenky Itálie další země

Italské Bibione

Bibione - Itálie Italské přímořské letovisko Bibione se mezi českými turisty těší veliké oblibě, tato destinace se dá dokonce považovat za nejnavštěvovanější v celé Itálii. Bibione je oblíbeným cílem pro méně náročné klienty, kteří sem jedou za zlatavými plážemi, mírným mořem, výbornými restauracemi, množstvím promenád, všudypřítomnou zelení a také za rušným nočním životem, který ocení hlavně mladí lidé. Pokud chcete ale klidnou dovolenou čistě na relaxaci, doporučujeme spíše nějaké menší letovisko. Je zde také možnost sportování jako například tenis, volejbal, windsurfing, kuželky či jízda na kole nebo na koni. Rozhodně zde ale neočekávejte exotiku, surfařské vlny či atraktivní podmořský svět lákající k potápění. Apartmány v Bibione jsou velmi prostorné a dobře vybavené, většina jich má terasy, na kterých si můžete po večerech při sklence vína užít výhled na západ slunce. Ubytování zde seženete ať už přímo u moře nebo ve vilkách s bazénem, které jsou blíže centru města.

Pláže v Bibione

V Bibione jsou nádherné písčité pláže, které dosahují délky až 8 km a je zde skoro všude velmi pozvolný sestup do moře, takže je dovolená zde velice vhodná pro rodiny s malými dětmi, které se mohou brouzdat v moři a nehrozí jim větší nebezpečí. Pláže jsou velice dobře vybaveny, jsou zde lehátka, slunečníky, sprchy ke smytí slané vody, bezbariérové WC, také je zde možnost zakoupení občerstvení, ovoce a tolik oblíbených kokosů.

Poloha Bibione

Bibione leží na severu Itálie, což je velice výhodná pozice zvlášť pro české turisty, kteří to mají k moři velice blízko. Autem se z Čech na sever Itálie dostanete již za 8 hodin. Město Bibione se nachází asi 80 km severně od Benátek. V blízkosti se nacházejí historické památky v Passariano a v Alvisopoli. Další možnost výletu je na východ do Terstu či do Verony.