Last minute zájezdy Letenky Itálie další země

Za krásami Itálie – dovolená, jakou jste si vždy představovali

Už jste byli v Římě a neláká vás polehávání u moře? Přejete si poznat různorodý charakter barvitého prostředí Itálie a skutečný život, jaký proudí italskými městy, ale především zajímavé oblasti od největšího jezera Lago di Garda na úpatí Alp až po bohaté toskánské vinice? Zájezdy s Neckermann CK a možnost procestovat Itálii autem jsou pro vás to pravé.

Kam vás povede letošní dovolená - Itálie nabízí mnoho zajímavých zážitků z míst se zcela odlišnou atmosférou a díky speciální nabídce, s jakou přichází cestovní kancelář Neckermann, můžete poznat kouzlo cesty do Itálie autem. Na dovolené v Itálii tak nemusíte být vázáni předem připraveným programem, a přitom budete mít zajištěno maximální pohodlí. Zjistěte, jaké možnosti dovolené Itálie skýtá v roce 2012, a sami se přesvědčte, jak krásné počasí Itálie nabízí.

Nejezděte pouze k moři, zvolte si místo s výjimečnou atmosférou, jako je Smaragdové pobřeží v Severní Sardinii nebo Palmová riviéra ve Středním Jadranu.

Neláká vás dovolená v Itálii? Snadná pomoc!

Vedle klasické dovolené se můžete do Itálie vydat i na víkend. Je tu pro vás speciální nabídka mezi eurovíkendy – Řím. Vedle letní dovolené Itálie nabízí i jedinečnou možnost pro zimní sporty. Lyžování v Itálii má dlouhou tradici a díky Neckermann CK můžete poznat střediska v Dolomitech nebo Jižním Tyrolsku.

Neláká vás Itálie nebo raději cestujete autem? Snadná pomoc. Cestovní kancelář Neckermann přichází i se zájezdy autem a letadlem nejen po Evropě, ale má ve své nabídce i Turecko nebo Egypt. Jistě oceníte i celou řadu výhod a slev, které Neckermann CK přináší (např. za včasnou rezervaci).

Zanechte nám starosti se zařizováním a užijte si cestu Itálií naplno.